Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Biuro prasowe

[] Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem. Przygotowaliśmy zbiór podstawowych informacji i materiałów, które pomogą przybliżyć ideę Strateo jak najszerszej grupie odbiorców.

Notka o Strateo

Strateo dostarcza narzędzia wspomagające księgowość, raportowanie wyników finansowych, zarządzanie przedsiębiorstwem, prognozowanie i budżetowanie. Formuła wygodnej aplikacji internetowej pozwala efektywnie zwiększyć możliwości Twojej księgowości. Bez kosztownego wdrożenia, bez zmiany oprogramowania finansowo-księgowego uzyskasz pełną kontrolę nad finansami firmy.

Strateo w sieci

Bierzące informacje o działaniach Strateo można znaleźć na portalach społecznościowych i forach, polecamy. Blog, Facebook, Google plus, Goldenline, YouTube.

Logo Strateo

Poniżej znajdują się pliki zawierające znak graficzny Strateo. Udostępnione w celach medialnych i współpracy partnerskiej. Logo Strateo jest zastrzeżonym znakiem towarowym i podlega stosownej ochronie prawnej.


pobierz Logo Strateo
wersja podstawowa
plik jpg RGB
pobierz Logo Strateo
wersja podstawowa
plik pdf CMYK
pobierz Logo alternatywne z tłem
plik jpg RGB
pobierz Logo alternatywne z tłem
plik pdf CMYK
Prosimy pamiętać, że traktujemy swój znak z pewną powagą i sympatią, dlatego należy używać go zgodnie z przyjętymi zasadami - nie modyfikować, nie kadrować i umieszczać w bezpiecznym obszarze nie sąsiadującym z inną treścią. W razie pytań i wątpliwości, lub w celu uzyskania dodatkowych materiałów, bardzo prosimy o kontakt: slawek.mroz@strateo.pl

Materiały do poprania

Właścicielem serwisu Strateo.pl jest KPDA Fundacja Na Rzecz Rozwoju Rachunkowości. Strateo.pl jest praktyczną realizacją celów wyznaczonych Fundacji.


pobierz Screeny z aplikacji
plik jpg
pobierz Oferta współpracy
plik pdf
pobierz Logo KPDA Fundacja
wersja podstawowa
plik jpg RGB
pobierz Logo KPDA Fundacja
wersja pozioma
plik jpg RGB
Jeżeli niniejsze materiały nie wyczerpują Państwa zainteresowania produktem Strateo lub potrzebne są dodatkowe informacje, bardzo prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za promocję: slawek.mroz@strateo.pl

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE