Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Wsparcie działu handlowego

Sprawny przepływ informacji

Każdy pracownik może mieć konto Strateo za darmo
i dostęp do danych jaki wynika z jego uprawnień

Ale Strateo to znacznie więcej.

Szybka analiza RFM Wykresy i tabele na pulpicie menedżera pozwalają na szybką ocenę sytuacji. Wśród wielu dostępnych komponentów znajdują się między innymi:
  • Obroty z kontrahentami
  • Obroty z kontrahentami i odsetki
  • Obroty z kontrahentami i liczba transakcji
Kontrola kredytów kupieckich Kontrola przyznanych limitów kupieckich to istotny element zarządzanie relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów oraz bieżącą kontrolę wykorzystania lub przekroczenia przyznanych limitów kredytów kupieckich.
Ocena kontrahentów Zanim przydzielisz kredyt kupiecki lub zaczniesz windykację pomyśl o ustaleniu, którzy kontrahenci mogą stanowić źródło problemów w przyszłości. System dokonuje ciągłej oceny każdego Twojego kontrahenta analizując terminowość każdej zapłaty i pomaga Ci podjąć decyzję o zerwaniu lub kontynuacji współpracy. Dzięki dedykowanym raportom spojrzysz na rozliczenia kontrahentów z zupełnie nowej perspektywy.
Platforma komunikacyjna Strateo to jedyna internetowa platforma komunikacyjna dla systemów zarządzania należnościami. W zarządzaniu rozrachunkami najważniejszy jest szybki przepływ informacji o należnościach, zobowiązaniach i pojawiających się problemach.
  • zainteresowane strony mają taki dostęp jaki wynika z potrzeb i uprawnień
  • dzięki internetowej strukturze dostęp jest szybki z każdego miejsca i w każdej chwili

Zobacz także
Najświeższe aktualizacje na blogu

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE