Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Narzędzia dla księgowości

Strateo jest dla księgowych?

Tak, dostarczamy wciąż nowe raporty
i narzędzia ułatwiające pracę księgowości

Uwierzysz gdy spróbujesz.

Wiekowanie rozrachunków Tabela wiekowania ma za zadanie wygenerowanie raportu o aktualnym stanie rozrachunków w rozbiciu na definiowane przedziały czasowe. Raport z wiekowaniem rozrachunków dla każdego kontrahenta agreguje wartości nierozliczonych należności i zobowiązań zgodnie ze zdefiniowanymi progami.
Porządek w rozrachunkach Idealnie prowadzona księgowość wymaga aby na bieżąco wyjaśniać problematyczne rozrachunki: zagubione faktury, podwójne zapłaty, nierozliczone zaliczki. Strateo wykrywa większość problemów dzięki inteligentnym raportom.

Zobacz także
Najświeższe aktualizacje na blogu

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE