Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Skuteczna windykacja

Czy można zrobić więcej?

Tak, wykorzystaj dostępne Ci metody
windykacji nim ruszysz na drogę sądową

Kontroluj by uniknąć sporu.

Historia zdarzeń To elektroniczny dziennik pozwalający w chronologiczny sposób uporządkować wszystkie czynności i operacje związane z rozrachunkami. Historia zdarzeń między innymi pozwala śledzić przebieg sporu z kontrahentem oraz wszystkie koszty, które są związane z windykacją. Zdarzenia można nadawać pojedynczo każdemu rozrachunkowi osobno albo zbiorczo zaznaczonej grupie rozrachunków.
Flagowanie Flagi to system znakowania rozrachunków. Najczęściej flagi nadawane są rozrachunkom niestandardowym, z którymi wiążą się jakieś zdarzenia lub chcemy je w jakiś sposób wyróżnić aby łatwiej było je wyszukać. System nadawania flag jest intuicyjny oraz tam gdzie to możliwe zautomatyzowany – Strateo sam nadaje flagi gdy wystąpią odpowiednie zdarzenia lub przesłanki
Kontrola dłużników System dokonuje ciągłej oceny każdego Twojego kontrahenta analizując terminowość każdej zapłaty i pomaga Ci podjąć decyzję o współpracy w przyszłości.
Narzędzia windykacji Rozwiązywanie problemów pozwala na aktywne śledzenie rozrachunków i wykorzystywanie narzędzi miękkiej windykacji

Zobacz także
Najświeższe aktualizacje na blogu

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE