Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Strateo dla zarządu

Wygodny wgląd w księgowość

Tłumaczymy księgowość na wykresy i zestawienia
informujemy o tym co wymaga uwagi

Dostęp i kontrola online.

Dashboard Pulpit menedżerski to narzędzie skierowane do menadżerów kierujących firmą, dyrektorów finansowych, którego celem jest przedstawienie najważniejszych informacji o stanie rozrachunków firmy i jej kondycji finansowej. Użytkownik jest w stanie uzyskać wiedzę o zagrożeniach, mocnych i słabych stronach w obszarze rozrachunków i finansów firmy zgodnie z zasadą jednego spojrzenia.
Analiza finansowa Bilans i rachunek zysków i strat to najważniejsze raporty finansowe, które dostarczają ogólnej informacji o kondycji i zyskowności firmy. Są punktem wyjścia do przeprowadzenia analizy finansowej. Dlatego osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmie powinny mieć zawsze dostęp do aktualnego bilansu i rachunek zysków i strat.
Kontrola księgowości Strateo pozwala na łatwy wgląd w księgowość firmy. Z każdego miejsca gdzie masz dostęp do internetu dane księgowe przedstawią się w formie czytelnych wykresów i automatycznych alertów.
Indywidualne potrzeby Pulpit menedżerski składa się z wielu tabel i wykresów (zwanych również komponentami), które są indywidualnie dobierane przez użytkownika zależnie od jego preferencji i specyfiki firmy. W dowolny sposób możesz personalizować wygląd pulpitu

Zobacz także
Najświeższe aktualizacje na blogu

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE