Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Informacja i pomoc

Czy jesteś naszym użytkownikiem, czy też chcesz nim dopiero zostać, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

[]

Infolinia 880 090 040

Masz pytania? Chcesz szybko poznać najważniejsze zalety aplikacji? Chcesz wdrożyć Strateo w swojej firmie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem 880 090 040
[]

Informacja handlowa

Jeżeli interesują Cię ceny, warunki zamawiania usługi, oferta handlowa dla biur rachunkowych lub firm wdrażających oprogramowanie finansowo-księgowe - zadzwoń! Informacja handlowa pod numerem 32 775 80 43
[]

Akademia Strateo

Umów się na prezentację lub szkolenie prowadzone przez specjalistów. Spotkania organizujemy poprzez komunikator internetowy Skype®. Zadzwoń pod numer 880 090 040 i ustal dogodny termin. Oddzwonimy i przeprowadzimy wybrany rodzaj szkolenia.
  • prezentacja - krótka telefoniczna prezentacja możliwości Strateo
  • wdrożenie Strateo - internetowe lub telefoniczne szkolenie z obsługi aplikacji
  • doraźne konsultacje - telefoniczna pomoc w każdej sprawie związanej ze Strateo
[]

Pomoc podręczna

Pamiętaj! Gdziekolwiek jesteś w aplikacji, pod prawym przyciskiem myszy uzyskasz informacje na temat elementu w który klikasz. Możesz też zadawać pytania, na które udzielimy odpowiedzi mailowo. Wysyłaj sugestie w sprawie nowych możliwości aplikacji lub usprawnienia już istniejących narzędzi. Dzięki Twojej aktywności Strateo może być jeszcze lepszym narzędziem.
[]

Formularz kontaktowy

Wysyłaj zapytania bezpośrednio z portalu. Formularz kontaktowy
[]

Tutoriale

Zobacz filmy instruktażowe aby poznać aplikację samemu. Samouczek dla rozpoczynających

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE