Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy

Zakładanie konta

Witamy w Strateo. Wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego.
Następnie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji.


Dlaczego należy założyć osobiste konto użytkownika?

?

Założenie konta uprawnia przede wszystkim do korzystania z aplikacji Strateo. Konto osobiste daje możliwość pełniejszego korzystania z portalu. Konto pozwala na zarejestrowanie własnej firmy w usłudze. Użytkownik, który rejestruje firmę staje się automatycznie pierwszym administratorem w firmie. Decyduje on o dołączaniu nowych użytkowników do firmy.

Po co nam Twoje dane osobowe i co z nimi robimy?

?

W trakcie rejestracji konta osobistego wymagamy, aby podać imię i nazwisko użytkownika z następujących powodów: Pracując w aplikacji zarządzasz rozrachunkami i podejmujesz liczne decyzje biznesowe, emitujesz dokumenty, wprowadzasz dane. W sytuacji, kiedy w firmie z aplikacją pracuje więcej osób ważne jest, aby wiedzieć kim jest dany użytkownik. O Twoim imieniu i nazwisku dowiedzą się tylko inne osoby pracujące z tymi samymi firmami co Ty. Każdy użytkownik może stać się administratorem firmy, rejestrując ją w aplikacji. Imię i nazwisko są potrzebne w celu identyfikacji osoby rejestrującej firmę, gdyby zaistniał spór o uprawnienia do takiej rejestracji. Zapoznaj się z Polityką prywatności Strateo.

Czy mogę testować aplikację, bez rejestracji własnej firmy?

?

Tak, możesz przetestować aplikację bez potrzeby rejestracji własnej firmy. Udostępniliśmy w pełni funkcjonalną wersję demo aplikacji, w której można pracować na fikcyjnych danych. Wystarczy założyć konto osobiste i w menu wybrać Demo.

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE