Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Zaproszenie do współpracy dla użytkowników


Rozpoczęcie pracy w aplikacji Strateo jest prostym i szybkim procesemJak rozpocząć korzystanie z aplikacji Strateo

Rozpoczęcie pracy ze Strateo nie wymaga wdrożenia ani specjalistycznej wiedzy informatycznej. Po prostu zarejestruj się. Gdy już posiadasz konto osobiste, w Panelu Administracyjnym na swoim koncie dodaj firmę. Jeżeli Twoja firma została już wcześniej stworzona, to poproś właściciela konta firmowego (administratora) aby dołączył Cię do listy użytkowników.
Aplikacje Strateo.pl do właściwej pracy potrzebują danych z systemów finansowo-księgowych. Szczegółowe informacje jak zaimportować dane zajdziesz tutaj: import danych.
Gotowe. Już możesz w pełni korzystać ze Strateo.

Z jakimi programami FK współpracujemy

Strateo to aplikacja internetowa, która rozbudowuje możliwości programów finansowo-księgowych i pozwala na wgląd w dane programu FK online. Jeżeli Twój program znajduje się na liście, możesz korzystać ze Strateo już teraz, bez zbędnych wdrożeń.

Lista programów z którymi na dzień dzisiejszy działa Strateo:

Producent programu Nazwa programu Wersja
SAGE sp. z o.o. System Forte Finanse i Księgowość 2012-2014
SAGE sp. z o.o. Symfonia FK Premium 2007-2014

Importery pozwalające na współpracę z programem FK znajdziesz tutaj: Pobieranie plików

W dalszych planach

Architektura Strateo pozwala na współpracę praktycznie z dowolnym programem zewnętrznym. Wymaga to użycia narzędzia, które pozwoli na taką komunikację - specjalnego importera instalowanego na komputerze lokalnym, który w bezpieczny sposób wysyła dane z programu księgowego do aplikacji Strateo. Taki importer opracowujemy wspólnie z producentem lub firmą wdrażającą dany rodzaj programu do księgowania lub fakturowania.

Staramy się sukcesywnie poszerzać listę programów księgowych, z którymi współpracuje Strateo. Możesz też we własnym zakresie zamówić wykonanie oprogramowania do importu w firmie wdrożeniowej lub informatycznej. W części dla Partnerów można pobrać instrukcję dla programisty do przygotowania takiego oprogramowania.

Jeżeli korzystasz z innego oprogramowania księgowego i chcesz uzyskać informacje, kiedy usługa będzię dla Ciebie dostępna, skorzystaj z formularza kontaktowego wpisując w treści nazwę Twojego programu. Formularz kontaktowy»

Zasady korzystania i cennik

Po zarejestrowaniu firmy każdy użytkownik otrzymuje 2 miesiące korzystania za darmo. W tym okresie aplikacja jest dostępna w pełnej funkcjonalności całkowicie nieodpłatnie - Zobacz regulamin. Jeżeli chcesz korzystać z aplikacji nadal po dwumiesięcznym okresie próbnym, zapraszamy do zapoznania się z cenami i abonamentami - Cennik.

Współpraca z biurami rachunkowymi i kancelariami doradztwa podatkowego

Strateo to aplikacja, która w dużej mierze powstała w celu usprawnienia pracy biura rachunkowego. Dwa główne założenia aplikacji to wsparcie procesu zarządzania rozrachunkami oraz wymiany informacji w tej sferze rachunkowości.
Biuro Rachunkowe korzystające z oprogramowania finansowo-księgowego jest często skazane na system raportowania dostarczony razem z programem. Jeżeli więc nie jest w stanie uzyskać z programu niezbędnych zestawień musi tworzyć je ręcznie np. w arkuszu kalkulacyjnym co jest pracochłonne i często mało efektywne. Dzięki aplikacji Strateo możemy udostępniać klientom rozbudowane i wszechstronne raporty o rozrachunkach bez konieczności wymiany oprogramowania.

Aplikacja Strateo może współpracować z każdym programem finansowo-księgowym i nie wymaga ponoszenia kosztów zakupu oprogramowania i jego wdrożenia.
Na korzystaniu z aplikacji Strateo zyskują zarówno Biuro Rachunkowe jak i jego klienci:

  • Profesjonalny i kompleksowy raport o rozrachunkach bez dodatkowych nakładów pracy. Biuro Rachunkowe oszczędza czas niezbędny do przygotowania raportów, bo klient ma dostęp przez internet do wszystkich potrzebnych informacji.
  • Lepsza wymiana informacji o rozrachunkach między biurem rachunkowym a klientem. Klient ma stały wgląd we wszystkie nierozliczone rozrachunki wymagające jego wyjaśnień.
  • Kontrola nad jakością księgowania rozrachunków i pośrednio nad jakością całej rachunkowości, co pozwala na szybkie wykrycie nieprawidłowości przez kierujących biurem rachunkowym.
  • Korzystając z nowoczesnych narzędzi w aplikacji strateo biuro rachunkowe zwiększa swoją jakość i konkurencyjność oraz dostarcza swoim klientom konkretne korzyści.

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe lub kancelarię doradztwa podatkowego, skontaktuj się z nami pod adresem partner@strateo.pl aby zakupić preferencyjny abonament.

Zobacz także:
Monitoring prawny Strateo

Załóż konto Blog Strateo

?

Czy wiesz, że...

W systemie raportów i paneli zarządczych Strateo obowiązuje zasada Jednego spojrzenia. To znaczy, że w ciągu kilku sekund wyrobisz sobie opinię o bieżącej sytuacji firmy dzięki czytelnym wykresom i tabelom. Możesz na tym zakończyć analizowanie raportu, jeśli wszystko jest w porządku, lub szybko odnaleźć przyczynę problemu.

Zapraszamy do współpracy Bezpieczeństwo i polityka prywatności Monitoring prawny Strateo

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE