Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Poznaj możliwości
Wykrywanie problemów Strateo wykrywa najważniejsze problemy w firmie i automatycznie przesyła alerty mailowe.
Wiekowanie i przeglądanie rozrachunków Raport o aktualnym stanie rozrachunków w definiowanych przedziałach czasowych.
Analiza sprawozdań finansowych 1.Bilans i rachunek zysków 2.Narzędzia ułatwiające przeglądanie i analizę sprawozdań 3.Elastyczność i dopasowywanie szczegółowości 4.Analizowanie sprawozdań 5.Pogłębiona analiza
Tutorial dla początkujących użytkowników Filmowy przewodnik po podstawowych funkcjach Strateo dla rozpoczynających pracę.
Strateo jako wygodna platforma komunikacyjna W zarzadzaniu rozrachunkami najważniejszy jest szybki przepływ informacji o należnościach, zobowiązaniach i pojawiających się problemach.
Gdzie jeszcze sprawdza się Strateo? W każdej firmie trafiają się pomyłki, zagubione faktury czy ważne informacje zaplątane w trudno dostępnych miejscach. Strateo ma rozwiązania, które pozwalają na jasny wgląd w sytuację.

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE