Strateo korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności
Strateo Internetowy dyrektor finansowy
Poznaj możliwości: zarządzanie należnościami

Filmik

Wspomagamy kontrolę rozrachunków.

W każdej firmie powstają rozrachunki, które wymagają większej uwagi. Są to często:

  • płatności, do których zagubiono fakturę
  • nadpłaty i pomyłkowe zapłaty
  • należności, które kontrahent kwestionuje
  • zaliczki, do których trzeba wystawić fakturę.

Wykrywanie takich rozrachunków i ich bieżące wyjaśnianie jest ważne. Dlatego Strateo pomaga rozwikłać trudne sprawy związane z rozrachunkami. Włączając odpowiedni filtr wyświetlane są wszystkie niezałatwione i niewyjaśnione przypadki. Księgowy nie musi niczego objaśniać, bo system w czytelny sposób przedstawi wszystkie trudne rozrachunki osobom właściwym do ich wyjaśnienia.

System ocen kontrahentów.

Zanim zaczniesz windykację pomyśl o ustaleniu, którzy kontrahenci mogą stanowić źródło problemów w przyszłości. System dokonuje ciągłej oceny każdego Twojego kontrahenta analizując terminowość każdej zapłaty i pomaga Ci podjąć decyzję o zerwaniu lub kontynuacji współpracy. Dzięki dedykowanym raportom spojrzysz na rozliczenia kontrahentów z zupełnie nowej perspektywy.

Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Dla każdego rozrachunku i kontrahenta możesz wprowadzać zdarzenia, dzięki którym dokumentujesz wszystko, co się w danej sprawie dzieje. Historia zdarzeń pozwala śledzić przebieg sporu z kontrahentem oraz wszystkie koszty, które są związane z windykacją.

Strateo jako istotny element Systemu zarządzania należnościami

Strateo.pl to aplikacja, która integruje się z systemem finansowo-księgowym użytkownika i nie wymaga żadnych nakładów na infrastrukturę informatyczną, licencje i konsultacje. Strateo daje Ci nowe możliwości, ale nie ogranicza dotychczasowych rozwiązań w zakresie zarządzania rozrachunkami.
Strateo rozrachunki to aplikacja internetowa, co oznacza, że działa przez sieć i jest dostępna z każdego miejsca o każdej porze przy zachowaniu odpowiednich wymogów bezpieczeństwa. Zaletą aplikacji internetowej jest brak konieczności zakupu i wdrażania programu, który po prostu zawsze działa po wpisaniu właściwego adresu w przeglądarce. Zupełnie w jak internetowych portalach do zarządzania kontem bankowym, strateo.pl jest uruchamiane na bezpiecznych komputerach ulokowanych w strzeżonej serwerowni. Nie musisz się martwić o archiwizację danych, wgrywanie ulepszeń czy niezawodność sprzętu.
Aby móc korzystać ze strateo niezbędna jest integracja z używanym systemem finansowo-księgowym. Sprawdź czy twój program współpracuje ze strateo. Dynamicznie rozbudowujemy sieć partnerską z producentami oprogramowania, tak aby współpracować z jak największą liczbą programów.

Zobacz też:
Strateo jako platforma komunikacyjna

Załóż konto Blog Strateo

?

Czy wiesz, że...

W systemie raportów i paneli zarządczych Strateo obowiązuje zasada Jednego spojrzenia. To znaczy, że w ciągu kilku sekund wyrobisz sobie opinię o bieżącej sytuacji firmy dzięki czytelnym wykresom i tabelom. Możesz na tym zakończyć analizowanie raportu, jeśli wszystko jest w porządku, lub szybko odnaleźć przyczynę problemu.

Zapraszamy do współpracy Bezpieczeństwo i polityka prywatności Monitoring prawny Strateo

Nowe raporty

Wyliczenie ulgi na "złe długi" łatwiejsze w Strateo dzięki nowym raportom pomagającym w wywiązywaniu się z obowiązków narzuconych przez art. 89b Ustawy o podatku od towarów i usług.

Nowe funkcjonalności

Kontrola limitu kredytu kupieckiego to istotny element zarządzania relacjami handlowymi z klientami. Strateo daje możliwość ustawienia limitu kupieckiego dla dowolnych kontrahentów.

Dodatkowe narzędzia

Monitoring Prawny Strateo jest skierowany do firm, które ze względu na branżę lub specyfikę działalności wymagają wsparcia kancelarii prawniczej i ciągłego monitorowania ściągalności należności.
logo POIG
logo UE